Zapraszam do grupy coachingu grupowego w formule Action Learning. Grupa dedykowana jest osobom zarządzającym firmami i/lub zespołami.

Grupę, którą właśnie otwieram dedykuję osobom, które chcą:

 • Znaleźć nowe spojrzenie na istotne zagadnienia związane z zarządzaniem firmą i/lub zespołem
 • Rozwijać umiejętności sprzyjające budowaniu włączających zespołów: empatycznego słuchania i zadawania pytań coachingowych
 • Dzielić się doświadczeniem i inspiracjami oraz czerpać z różnorodności innych
 • Budować relacje i sprawną komunikację w zespole
 • Angażować ludzi w organizacjach i pozwalając na wypracowanie z nimi ponadprzeciętnych rezultatów
 • Poddać się refleksji i znaleźć rozwiązania

Przeczytaj, co napisała jedna z moich Klientek, która doświadczyła metody Action Learning: 

“Po kilku miesiącach coachingu grupowego metodą Action Learning czuje się zdecydowanie silniejsza oraz pewniejsza siebie jako liderka. Sesje pokazały mi, że bez względu na branże, wiek, pełnione stanowisko, osoby zarządzające mają podobne problemy i nie powinnam się wstydzić o nich rozmawiać. Uświadomiłam sobie, że mogę a wręcz powinnam, skupić się również na sobie, nie tylko na zespole. Moje emocje, moje samopoczucie i mój komfort mają znaczenie. Ta zmiana myślenia przełożyła się bezpośrednio na moją postawę. Dziś potrafię otwarcie komunikować zespołowi, jakie mam względem nich oczekiwania i potrzeby, co działa, a co koniecznie musimy poprawić, co wpłynęło bezpośrednio nie tylko na mój komfort pracy, ale również całego zespołu.”
PATRYCJA WALENCIK UX/UI TEAM LEADER, ORANGE

O Action Learning – metodzie, którą będziemy pracować, możecie poczytać tu: Action Learning – TEAL 

PRZEWIDYWANY START:

Październik 2023. Ostateczny termin zostanie dostosowany do Uczestniczek/-ów.

ADRES:

Centrum JUMP w Gdańsku, Al. Grunwaldzka 203/2 (3 min. od kolejki SKM i tramwaju, jest kilka miejsc parkingowych w podwórzu) lub online (w zależności od potrzeb Uczestniczek/-ów).

OPIS PROGRAMU:

 • grupa AL: optymalnie  5 osób
 • nad całością procesu czuwa 1 coach/moderator
 • formuła spotkań: cykl 6-ciu spotkań trwających około 4-5 godzin, w ich trakcie każda z osób ma do 40 minut przestrzeni na pracę nad własnym celem przy wsparciu grupy

PYTANIA I ZAPISY:

Osoby zainteresowane, zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na pytania o szczegóły organizacyjne i koszty.

Zadzwoń: 695 890 063
lub  napisz: malgorzata.jasnoch@tealglobal.com

Z każdą osobą chcącą wziąć udział w programie skontaktuję się indywidualnie.

CZEGO DOŚWIADCZAJĄ NASI UCZESTNICY / NASZE UCZESTNICZKI?

 • Wreszcie poczują, że nie są samotni jako szefowe/szefowie.
 • Doświadczą odświeżenia spojrzenia na ważne kwestie zarządcze, co może przyczynić się do usprawnienia komunikacji na linii osoba zarządzająca – pracownicy, produktywności i zaangażowania w zespole oraz satysfakcji z atmosfery pracy w zespole.
 • Grupa wzmacnia się podczas poszukiwania rozwiązań, zaczyna inaczej postrzegać wyzwania: nie jako problemy, a szansę na rozwój.
 • Uczestnicy podkreślają, że nauczyli się słuchać siebie nawzajem, zadawać pytania w miejsce udzielania rad.
 • Motywacja wewnętrzna uczestników do przychodzenia na spotkania Action Learningu rośnie ze spotkania na spotkanie (co nie jest typowe przy ich dotychczasowych doświadczeniach z innych procesów szkoleniowych).
 • Uczestnicy zaczynają wierzyć w to, że każdy problem, czy wyzwanie może być rozwiązane poprzez zadawanie właściwych pytań.
 • Rozszerzają się horyzonty biznesowe uczestników powodując ich wyższą motywację do pracy.

Prowadząca: Małgorzata Jasnoch

Kontakt: malgorzata.jasnoch@tealglobal.com

Trenerka biznesu, mentorka, certyfikowana coach metodą Action Learning, doradczyni biznesowa. Trenerka Mindfulness MBCT przy Oxford Mindfulness Centre [wtc]. Współtwórczyni i Członkini Zarządu spółki TEALGlobal, w ramach której tworzy i realizuje projekty rozwojowe dotyczące rozwijania umiejętności menedżerskich, komunikacji w zespole, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, wypracowywania strategii i rozwoju firmy przy udziale pracowników, dzielenia się wiedzą w organizacji, projektowania i wdrażania zmian. Przewodnicząca Rady Fundacji Rozwoju Mindfulness, która organizuje szkolenia nauczycielskie terapii poznawczej opartej na uważności MBCT oraz międzynarodową konferencję dotyczącą wpływu uważności na różne sfery życia w tym biznesową.