Krótkie spotkanie o wypaleniu zawodowym

Zapraszamy na pierwsze z nowego cyklu bezpłatne wydarzenie TEAL, na których będziemy się pochylać na różnymi tematami związanymi  z dbaniem o siebie, radzeniem sobie ze stresem, przeciwdziałaniem wypaleniu energetycznemu, czy rolą uważności w pracy i życiu prywatnym.
W poniedziałek 29 września o 12.00 proponujemy Wam udział w Krótkim spotkaniu o wypaleniu zawodowym.

Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Walki z Wypaleniem Zawodowym, który ma budować świadomość społeczną, jak duży i coraz bardziej powszechny jest to problem. 76% osób aktywnych zawodowo doświadczy wypalenia zawodowego min. raz w życiu. Już od przyszłego roku w Polsce „wypalenie zawodowe” będzie uznane za jednostkę chorobową, która jest podstawą do zwolnienia lekarskiego. Najnowsze badania pokazują, że niemal 45 proc. badanych ma poczucie, że w okresie pandemii ich dzień pracy był wydłużony, czasami nawet do 10–12 godzin dziennie. Z kolei co druga osoba zauważyła, że pracuje znacznie więcej niż przed pandemią. To wszystko powoduje, że czujemy się mocno zestresowani. Czy obserwujesz u siebie objawy wypalenia? Może czujesz chroniczne zmęczenie, ale nie wiesz, czy to już sygnał ostrzegawczy?

Podczas naszego spotkania, porozmawiamy o tym, z czego wynika wypalenie zawodowe i jak postępuje (3 fazy). Będziesz miał/-ła okazję przeprowadzić autodiagnozę swojej sytuacji i zbadać, czy grozi Ci wypalenie. Poznasz także narzędzia, które pozwolą Ci rozpoznać i zabezpieczyć się przed zagrożeniami wyczerpania energii i utraty poczucia sensu.

Dla kogo?

  • dla osób czujących przeciążenie, walczących z natłokiem zadań, myśli i zmęczonych ciągłym podejmowaniem "tysiąca drobnych decyzji" codziennie, przytłoczonych odpowiedzialnością i oczekiwaniami innych,
  • dla tych, którym niełatwo znaleźć teraz chwilę dla siebie, by złapać dystans i świadomie decydować, czy to, czym się zajmuje w danej chwili jest zgodne z tym, co ważne, a nie tylko pilne,
  • dla tych, którzy ciągle mówią "teraz nie mam czasu, żeby zadbać o siebie, muszę jakoś wytrwać", ale trudno im określić, jak długo.

Zainwestuj godzinkę dla siebie podczas naszego spotkania. Obiecujemy, że będzie warto 🙂 Po spotkaniu dostaniecie od nas narzędzie do codziennej analizy czynników wpływających na ryzyko wypalenia zawodowego.

Prowadząca:
Joanna Grandzicka

Trenerka biznesu, szczególnie w obszarze przywództwa włączającego, komunikacji (także komunikacji w kryzysie), kompetencji liderskich, różnorodności w organizacji, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Moderatorka pracy grupy i certyfikowana coach metodą Action Learning - coachingu grupowego ukierunkowanego na działanie rozwojowe wg krocząco stawianych celów biznesowych w stałej grupie uczestników. Mentorka biznesowa z doświadczeniem w pracy z właścicielami firm, menadżerami wyższego i średniego szczebla. Współzałożycielka i Członkini Zarządu firmy TEAL Action Learning Global Sp. z o.o., realizująca projekty rozwojowe dla liderów/-ek oraz ich zespołów z firm i organizacji z różnych branż i sektorów. W ramach tych projektów wspiera swoich klientów/klientki we wdrażaniu zmian mających na celu budowanie zrównoważonego środowiska pracy dla wszystkich w oparciu o zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności, stopniowe oddawanie kontroli i dopasowanie ról do obecnych w zespole talentów, kompetencji i umiejętności. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkoły Bankowej, Train the trainers Akademii Trenerów SET, Szkoły Facylitacji Pathways oraz Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

W toku

Dziękujemy za rejestrację na wydarzenie "Krótkie spotkanie o wypaleniu zawodowym".

Potwierdzamy Twój udział w wydarzeniu.

O wydarzeniu

Warsztat on-line potrwa 60 minut i odbędzie się na platformie Zoom. Aby do niego dołączyć musisz zainstalować aplikację Zoom na swoim komputerze lub dołączyć przez przeglądarkę internetową (Join using browser).Dołącz do wydarzenia klikając w następujący link (lub skopiuj i wklej go do przeglądarki):

https://us02web.zoom.us/j/81085120671?pwd=WksvbXE5WE15TFFhZ0xicjhUSlpEdz09

Meeting ID: 810 8512 0671
Passcode: 278268

Do zobaczenia już wkrótce!

Zespół TEAL