Agnieszka Fortenbach

Agnieszka Fortenbach

koordynatorka programu Learning Week

Arla Global Shared Services

W Arli GSS stawiamy na #wellbeing naszych pracowników. Zależy nam na jak najlepszych “narzędziach”, które możemy im dać, aby pomóc radzić sobie z trudną i zmieniającą się w szalonym tempie rzeczywistością. W ramach tzw. Learning Week 2022r. zaplanowaliśmy warsztaty z zakresu stress managment, energy managment oraz mindfullness, które poprowadziła Małgorzata Jasnoch z Teal Global. Wspólnie dopracowaliśmy program warsztatów tak, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom naszych pracowników/-czek. Warto było zorganizować kilka grup, gdyż feedback był wyjątkowo dobry. Podczas warsztatów panowała wspaniała atmosfera. Pracownicy docenili energię i angażujący sposób prowadzenia oraz techniki uważności, które mogą stosować w środowisku zawodowym i prywatnym. Wszyscy uczestnicy (ponad 40 + osób) poleciliby warsztaty innym pracownikom.

Grzegorz szczuka

Grzegorz szczuka

Dyrektor

Gdańskie Centrum Usług Wspólnych

Dziękuję za profesjonalne wsparcie działań rozwojowych w firmie. Zaangażowanie, indywidualne podejście i ogromna cierpliwość pozwoliły przejść przez liczne zmiany w kierowanej przeze mnie organizacji. Dobrze mieć partnera, który rozumie i pomaga zmieniać menadżerowi firmę. Dobre wsparcie zarówno na poziomie warsztatów dla pracowników, jak i indywidualnej pracy z kadrą kierowniczą.

Izabela Zalewska

Izabela Zalewska

Project Procurement & Administration Manager

Emerson Automation Solutions

Cenię współpracę z TEAL szczególnie za dzielenie się nowatorskimi trendami w zarządzaniu i funkcjonowaniu zespołów i organizacji. Za propagowanie idei przywództwa włączającego, turkusowego zarządzania, czy zarządzania projektami metodą Dragon Dreaming. Narzędzia proponowane przez Teal pozwalają na elastyczne reagowanie na zmieniające się otoczenie i ujawniające się potrzeby ludzi w organizacji. Są one dużym wsparciem dla liderów rozwijających się, chcących iść ścieżką zorientowaną na człowieka, dbającą o rozwój ludzi i ich świadomości. Zespoły korzystające z takiego podejścia tworzą w firmie “wysypy zmian”, które inicjują procesy wpływające stopniowo na całą organizację. To zupełnie nowatorskie podejście, wychodzące naprzeciw dziejącej się już ewolucji w obszarze zarządzania i przywództwa, takie podejście wydaje się być jeszcze rzadkością w innych firmach szkoleniowych.

Przemek Majewski

Przemek Majewski

CEO

DLabs sp. z o.o.

Warsztaty liderskie prowadzone przez Małgorzatę Jasnoch dały mi nowe spojrzenie na istotne zagadnienia związane z zarządzaniem firmą. Wiedza i wskazówki, które tam zdobyłem, pozwoliły mi dostrzec ważne kwestie, których wcześniej nie brałem pod uwagę, co przyczyniło się do usprawnienia współpracy i komunikacji na linii zarząd-pracownicy. W efekcie, produktywność i zaangażowanie w naszej firmie znacznie się poprawiło, a codzienna praca stała się przyjemniejsza. Polecam współpracę z Małgorzatą wszystkich przedsiębiorcom, którym zależy na stałym doskonaleniu swoich umiejętności menadżerskich.

Patrycja Walencik

Patrycja Walencik

UX/UI Team Leader

Orange

Po kilku miesiącach coachingu grupowego metodą Action Learning czuje się zdecydowanie silniejsza oraz pewniejsza siebie jako liderka. Sesje pokazały mi, że bez względu na branże, wiek, pełnione stanowisko, osoby zarządzające mają podobne problemy i nie powinnam się wstydzić o nich rozmawiać. Uświadomiłam sobie, że mogę a wręcz powinnam, skupić się również na sobie, nie tylko na zespole. Moje emocje, moje samopoczucie i mój komfort mają znaczenie. Ta zmiana myślenia przełożyła się bezpośrednio na moją postawę. Dziś potrafię otwarcie komunikować zespołowi, jakie mam względem nich oczekiwania i potrzeby, co działa, a co koniecznie musimy poprawić, co wpłynęło bezpośrednio nie tylko na mój komfort pracy, ale również całego zespołu.

Mariola Kaczała

Mariola Kaczała

Kierownik Personalny

CLAAS Polska

Bardzo cenię sobie współpracę z TEAL w zakresie Assessment/ Development Centre. Mieliśmy możliwość prowadzenia projektów, zarówno w wersji stacjonarnej i zdalnej. Każdy projekt jest poprzedzony głęboką analizą potrzeb, więc za każdym razem otrzymuję rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb HR oraz biznesu. Wykorzystanie Assessment Centre w procesach rekrutacyjnych podnosi jakość podejmowanych przez nas decyzji, a także jest bardzo pozytywnie odbierane przez kandydatów. Przeprowadzone przez zespół TEAL projekty Development Centre, dają nam jasność co do mocnych stron naszego zespołu menedżerskiego i dalszych działań rozwojowych, których ten zespół potrzebuje. Współpraca z TEALem przebiega w atmosferze profesjonalizmu, elastyczności i życzliwości.

Barbara Jarosik

Barbara Jarosik

HR Advisor

Damen Engineering Gdańsk

Joanna (…) miała duży wpływ na moje dojrzewanie do podjęcia istotnych decyzji w tym czasie. Miałam przyjemność być w prowadzonej przez nią grupie Action Learning i ten czas był wypełniony doświadczeniem jej niezwykłej troski, uważności i mądrości. Joanna potrafi wychwycić mocno ukryte niuanse, bardzo trafnie zadaje pytania i mocno wspiera w szukaniu prawdziwych odpowiedzi. Pięknie potrafi dodawać odwagi, wzmacniać, łączyć ludzi i idee (nawet mimo dużych różnorodności). Jest profesjonalistką, a równocześnie niesłychanie ciepłą Osobą. Współpraca z Joanną była dla mnie wielką przyjemnością i znaczącym krokiem w rozwoju. Mam nadzieję na ciąg dalszy.

Paweł Janowiak

Paweł Janowiak

Senior Java Software Engineer

Udział w procesie Action Learning zapoczątkował serię bardzo pozytywnych przemian w moim życiu. Odkryłem w sobie wiele cennych umiejętności, z których nie zdawałem sobie sprawy. Moja komunikacja z innymi ludźmi przeobraziła się z problematycznej do poziomu, który jest wysoko ceniony na rynku pracy. Te lustrzane sesje z własnym sobą w otoczeniu zaufanych ludzi, pozwoliły mi rozpracować najtrudniejsze wyzwania i problemy, co bezpośrednio przełożyło się na moje wynagrodzenie. Z mojej perspektywy chodzi to, aby wiedzieć jak ruszyć z miejsca, a Action Learning to idealne miejsce, aby zacząć.

Marta Dąbrowska

Marta Dąbrowska

Head of Office Management

AirHelp

Joanna jako coach dała mi się poznać jako osoba o dużej otwartości umysłu, cierpliwości i empatii. Charakteryzuje ją niestrudzone dążenie do zrozumienia uczestnika procesu coachingu, duża wrażliwość na jego/jej emocje, oraz wspierające towarzyszenie w procesie. Dzięki szerokiemu doświadczeniu biznesowemu i managerskiemu, Joanna jest w stanie dobrze zrozumieć naturę i charakterystykę wzywań jakie mogą stać na ścieżce jej klientów. W procesie sięga po różnorodne narzędzia, co pozwala klientowi spojrzeć na swoją sytuację z wielu perspektyw. Poleci również rozwojową lekturę lub podcast jako uzupełnienie procesu. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić współpracę z Joanną.

Joanna Suchocka

Joanna Suchocka

CEO

Strefa Kobiet Biznesu

Kurs „Zadbaj o siebie w nowej rzeczywistości” to konkretny przekaz i spełnione obietnice. Prowadzące dają wszystko, co obiecały plus jeszcze więcej, niż oczekiwałam. Nie wiadomo, kiedy ten czas leci, bo warsztaty są nastawione na interakcje z uczestniczkami. Rozmawiamy, nawiązujemy relacje, a przede wszystkim dokonujemy dużych zmian, a to dzięki małym grupom i dużej kompetencji prowadzących. Ja jestem mega zadowolona.

Anna Maria Czarzasta

Anna Maria Czarzasta

Prezeska / radna

Fundacja „Fale kultury”
Radna Dzielnicy Przymorze Małe

Różnorodność zadań, możliwość interakcji z każdym niemalże uczestnikiem w wirtualnych pokojach sprawia, ze warsztat mija w bardzo szybkim tempie. Trenerki mają bardzo szerokie kompetencje, a dzięki temu wiele dowiadujemy się o sobie, o relacjach z innymi, zachowaniach, znajdujemy sedno tego, co nas trapi i uzyskujemy ogromną pomoc.(…) Mamy poczucie, że uzyskujemy wiedzę rzetelną, która sprawia, że chętniej i łatwiej dokonujemy zmian w swoim myśleniu i działaniu. Zdania proponowane przez trenerki DZIAŁAJĄ. Zastosowanie ich w swojej codzienności sprawia, że jakość życia się znacznie polepsza, zyskujemy łączność ze sobą i swoim ciałem, z obszarami, jakie przez nasze codzienne obowiązki i natłok różnych spraw są spychane w otchłań nieważności. Uważność, którą praktykujemy daje w codzienności spokój. A to jest nie do przecenienia, zwłaszcza w obecnej sytuacji, związanej z niepewnością jutra.

Katalin Dreher-Hajnal

Katalin Dreher-Hajnal

Senior Consultant

Switzerland Global Enterprise

I’ve experienced a very open and constructive exchange with my colleagues during our workshop! I think, it has been an important milestone in our co-operation, and we have all took a lot of benefit out of it. I felt myself very much “heard”. Ada’s moderation of the discussion was excellent: very attentive and acceptive.

Maciej Kierzkowski

Maciej Kierzkowski

Head of Data Warehousing Development, Country Manager for Warehouse Engineering in Poland

Nordea, Polska

Dzięki sprawnej i profesjonalnej moderacji trenerek TEAL zrealizowaliśmy w naszym międzynarodowym zespole bardzo kreatywny warsztat, w trakcie którego zespół pracował nad tym, czego potrzebuje do dobrej pracy po wakacjach, kiedy po półtora roku pracy zdalnej zacznie się czas pracy hybrydowej. Podczas facylitowanego procesu wypracowywania rozwiązań najlepiej łączących potrzeby pracowników i firmy, wspólnie przyglądaliśmy się postawom, obawom, a także zaletom i możliwościom, jakie daje powrót do biur po pandemii. Zastanawialiśmy się, jak powinien on wyglądać, dyskutowaliśmy, na ile atrakcyjna jest dla pracowników nowa formuła „hybrid work” i co jest potrzebne, by chętnie wracać do biura. Uczestnicy najbardziej docenili sam fakt, że mogą się spotkać, popracować kreatywnie w luźnej atmosferze i usłyszeć, co dla każdego i każdej z nich jest ważne. Polecam współpracę z TEAL, gdyż można liczyć na ciekawe narzędzia pracy online dostosowane do potrzeb grupy (w naszym wypadku był to nieznany nam wcześniej Mural) oraz otwartą postawę i dążenie zarówno do wysłuchania uczestników/-czek jak i wypracowania rozwiązań prowadzących do założonego celu.

Natalia Laskowska

Natalia Laskowska

wówczas VP of Operations

AirHelp

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu Action Learningu i jego efektów. Cieszę się, że dzięki spotkaniom mogłyśmy uczyć się czegoś nowego – od Moderatorki, od siebie nawzajem, a przy tym rozwiązywać bieżące problemy i sytuacje. (…) Myślę, że nasze spotkania dały nam możliwość poznania się jeszcze bliżej, zaufania sobie jeszcze bardziej, a co za tym idzie, pozwoliły na jeszcze głębsze zrozumienie, jak ważna jest współpraca i efektywna komunikacja. Sama forma, w jakiej prowadzone są spotkania, nauczyła nas uważności i aktywnego słuchania, przez co jeszcze lepiej rozumiemy siebie nawzajem.

Natalia Kaszyńska

Natalia Kaszyńska

Wiceprezeska Zarządu

Klimawent S.A.

Miałam okazję współpracować z Małgorzatą, kiedy prowadziła w mojej firmie Klimawent S.A. cykl warsztatów dla Zarządu „Przywództwo włączające – jak budować kulturę angażowania zespołu” oraz coaching grupowy dla kierowników z wykorzystaniem metody Action Learning. Już od pierwszego kontaktu było widać jej profesjonalizm i wielkie zaangażowanie. To bardzo otwarta, inspirująca i charyzmatyczna osoba. Ma ogromną wiedzę i w wyjątkowy sposób dzieli się nią podczas pracy na rzecz budowania relacji w firmie. Prowadzi warsztaty bardzo dynamicznie, z polotem i entuzjazmem. A efekty jej działań widzę na co dzień – pracownicy w mojej firmie lepiej się komunikują, są otwarci na nowe rozwiązania i zmiany, zyskali poczucie sprawczości, a co najważniejsze – chętnie podejmują się rozwiązywania problemów. Dlatego serdecznie polecam współpracę z Małgorzatą każdemu, kto pragnie się rozwijać.

Monika Opitz-Jastrzębska

Monika Opitz-Jastrzębska

Dyrektorka

Żuławski Ośrodek Kultury

Od czterech lat współpracuję z Joanną Grandzicką. Pracę z nią rozpoczęłam od własnego procesu mentoringowego. Jej uważność, wnikliwość i doświadczenie pozwoliło mi poukładać wiele spraw zarządczych. W tej chwili także jedna z moich współpracownic korzysta z coachingu grupowego. Obserwuję, jak bardzo potrzebne jest jej takie wsparcie i doceniam, że wypracowane rozwiązania są od razu wdrażane.
Joanna prowadziła również warsztaty dla naszego zespołu w Żuławskim Ośrodku Kultury, które przygotowywała według potrzeb organizacji. Wykazywała się pełnym zaangażowaniem, wiedzą, doświadczeniem i uczciwością w relacji z uczestnikami warsztatów. Dzięki naszej współpracy otrzymaliśmy narzędzia do rozwijania zespołu i staramy się wykorzystywać je na co dzień. Efekty widać w codziennej pracy i relacjach w zespole. Wierzę, że będziemy kontynuować naszą współpracę.