Zapraszamy na drugie z nowego cyklu online bezpłatnych wydarzeń TEAL, na których będziemy się pochylać na różnymi tematami związanymi z dbaniem o siebie, radzeniem sobie ze stresem, przeciwdziałaniem wypaleniu energetycznemu, czy rolą uważności w pracy i życiu prywatnym oraz badać w praktyce jak midfulness może pomóc złapać kontakt ze sobą, swoimi potrzebami oraz redukować stres dnia codziennego.
W czwartek 7 października o 9.00-10.00 proponujemy Wam udział w Krótkim spotkaniu “Dbanie o siebie jako odpowiedzialność liderska” z elementami mindfulness.

Podczas spotkania porozmawiamy o tym:

 • jak dużą odpowiedzialność może udźwignąć lider/-rka,
 • jaką cenę płacą liderzy/-rki w czasie kryzysu,
 • jak lider/-rka może zadbać o wsparcie dla siebie,
 • jak być autentycznym liderem/-rką w czasie niepewności,
 • co wspiera lidera/-rkę przy nieustannie zmieniającej się rzeczywistości,
 • czy warto dzielić się odpowiedzialnością z zespołem i jak to zrobić
 • oraz praktykować mindfulness 🙂

Na warsztacie podzielę się z Wami sposobami na radzenie sobie w sytuacjach nieustannej zmiany oraz narzędziem pomocnym przy podejmowaniu decyzji, kiedy i jak dzielić się odpowiedzialnością, by zyskać czas i energię na tematy strategiczne. Zaproszę Was także do ćwiczenia, które pozwoli Wam uświadomić sobie, na jakie wsparcie i w jakich obszarach możecie liczyć w swoim otoczeniu. Będziemy też ćwiczyć uważność przy wykorzystaniu prostej praktyki mindfulness, którą uczestnicy mogą stosować również po warsztatach.

Dla kogo?

 • dla wszystkich liderów/-ek, którzy/-e chcą zadbać o siebie
 • dla tych, którzy ciągle biegną, a kalendarz im “puchnie” od nadmiaru zadań
 • dla szukających sposobu na podzielenie się odpowiedzialnością w zgodzie ze sobą i poczuciem dbałości o innych
 • dla zainteresowanych praktyką mindfulness (również początkujących)
 • dla szukających sposobu na spokój i opanowanie, dające większą skuteczność działania w pracy i satysfakcję z życia.

Zainwestuj godzinkę dla siebie podczas naszego spotkania online. Obiecujemy, że będzie warto 🙂

Prowadząca: Małgorzata Jasnoch

Kontakt: +48 695 890 063, malgorzata.jasnoch@tealglobal.com

Trenerka biznesu, mentorka, certyfikowana coach metodą Action Learning, doradca biznesowy, trenerka mindfulness w trakcie certyfikacji przy Oxford Mindfulness Centre. Współtwórczyni i Członkini Zarządu spółki TEAL Action Learning Global, w ramach której tworzy i realizuje projekty rozwojowe dotyczące rozwijania umiejętności menedżerskich, komunikacji w zespole, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, wypracowywania strategii firmy przy udziale pracowników, dzielenia się wiedzą w organizacji, projektowania i wdrażania zmian. Przewodnicząca Rady Fundacji Rozwoju Mindfulness, która organizuje szkolenia nauczycielskie terapii poznawczej opartej na uważności MBCT oraz międzynarodową konferencję dotyczącą wpływu uważności na różne sfery życia w tym biznesową. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych Marketing Partnerski i PR Wyższej Szkoły Bankowej, Train the trainers Akademii Trenerów SET oraz Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.