Pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu? Czujesz się przybity/a, zmęczony/a, zestresowany/a?  To znak, że czas na chwilę odpoczynku dla duszy i niespokojnego umysłu w zimowy mrok.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty mindfulness, na których doświadczysz w praktyce:

  • jak rozpoznawać i zatrzymywać się w chwilach stresu,
  • jak zwolnić tempo życia i zrelaksować się,
  • jak świadomie przeżywać wybraną chwilę,
  • jak budować zdrowe nawyki i dbać o równowagę w życiu.

Warsztaty mindfulness są szczególnie polecane osobom, które:

  • odczuwają stres, napięcie lub zmęczenie,
  • mają problemy z koncentracją lub zasypianiem,
  • chcą poprawić swoje samopoczucie i jakość życia.

Warsztat będzie niezależnym spotkaniem otwartym, przybliżającym temat uważności (również osobom całkiem początkującym) oraz zapowiadającym 8-tygodniowy kurs mindfulness związany z redukcją stresu, dbaniem o równowagę życia psychicznego oraz zapobieganiem wypaleniu zawodowemu (kurs jest zbadany naukowo i certyfikowany przez Oxford Mindfulness Center).

KIEDY:

Poniedziałek 15.01.2024, w godzinach 16:30 – 18:00 

GDZIE:

Stacjonarnie: Al. Grunwaldzka 203/2, 1 piętro
Nasza przytulna siedziba TEAL w Gdańsku Wrzeszczu (3 min. od kolejki SKM i tramwaju, jest kilka miejsc parkingowych w podwórzu)

Online (link przyślemy po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego)

ZAPISY:

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce już dziś i zadbaj o swoje dobre samopoczucie!

Prowadząca: Małgorzata Jasnoch

Kontakt: malgorzata.jasnoch@tealglobal.com

Trenerka Mindfulness MBCT przy Oxford Mindfulness Centre [wtc]. Trenerka biznesu, mentorka, certyfikowana coach metodą Action Learning, doradczyni biznesowa. Współtwórczyni i Członkini Zarządu spółki TEALGlobal, w ramach której tworzy i realizuje projekty rozwojowe dotyczące rozwijania umiejętności menedżerskich, komunikacji w zespole, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, wypracowywania strategii i rozwoju firmy przy udziale pracowników, dzielenia się wiedzą w organizacji, projektowania i wdrażania zmian. Przewodnicząca Rady Fundacji Rozwoju Mindfulness, która organizuje szkolenia nauczycielskie terapii poznawczej opartej na uważności MBCT oraz międzynarodową konferencję dotyczącą wpływu uważności na różne sfery życia w tym biznesową.